Zgłoś uczestnictwo
Zarejestruj się

Ważne daty

do 30 czerwca 2013
Nadsyłanie propozycji tematów oraz formularzy prelegentów

11 lipca 2013

Spotkanie komisj merytorycznej - wybór prelegentów

do 20 sierpnia 2013
Nadsyłanie artykułów do publikacji zgodnych z wytycznymi

15 czerwca - 31 października 2013 Rejestracja on-line uczestników, opłaty

6-7 listopada 2013
Konferencja - Hotel DoubleTree by Hilton w Łodzi
AGNIESZKA NADSTAWNA
Latawiec Partner A. Nadstawna

Trener, Arteterapeuta i Coach Inteligencji Emocjonalnej. Doradca, prelegent  Doświadczony event planner - pracuje aktywnie dla biznesu i dla sektora kultury od 1992 roku. Od czasu do czasu: dziennikarka radiowa, pisarka i poetka. O sobie: - Jestem dokładnie w tym miejscu gdzie styka się edukacja, branża spotkań, turystyka, rozrywka i media. Oferuję programy treningowe i rozrywkowe, które są nowoczesne, oryginalne i jedyne na rynku, dzięki unikalnemu połączeniu moich doświadczeń i umiejętności w kilku jednocześnie wykonywanych zawodach: jestem trenerem, coachem, arteterapeutą, przez 17 lat prowadziłam agencję eventową, przez 10 lat biuro podróży, a także w latach 90. agencję typu wedding planner oraz galerię sztuki. Wcześniej pracowałam w turystyce jako pilot wycieczek, travel planner i tłumacz języka francuskiego. "Stoję za sterami" stowarzyszenia artystów. Ponadto piszę, publikuję, współpracuję z rozgłośniami: Radiem Wnet oraz dublińską stacją Near FM.

Warsztat intergacyjny II: Od osobowości do produktu turystycznego, czyli komunikacja reprezentantów różnych gałęzi nauki i biznesu.

Na czym się znasz? Co potrafisz? Jaki jesteś? Warsztat kreuje skomplikowaną drogę "od osobowości do produktu" - ukazuje możliwości jakie stają się niespodziewaną przyczyną współpracy. Celem warsztatu jest stworzenie symbolu - jako metafory produktu turystycznego. Zajęcia pozwolą poznać się lepiej uczestnikom, przedstawić swoje silne strony, jednocześnie realizując cel integracji.


 

Organizatorzy:

 

Partnerzy:

Logo Ministerstwa Sportu i Turystyki Logo hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi Logo Polskiej Izby Turystyki Oddział w Łodzi Logo Izby Turystyki Ziemi Łódzkiej  

Patroni honorowi:

Logo Ministerstwa Sportu i
            Turystyki  Logo Polskiej Organizacji Turystycznej

Patroni
medialni: