Zgłoś uczestnictwo
Zarejestruj się

Ważne daty

do 30 czerwca 2013
Nadsyłanie propozycji tematów oraz formularzy prelegentów

11 lipca 2013

Spotkanie komisj merytorycznej - wybór prelegentów

do 20 sierpnia 2013
Nadsyłanie artykułów do publikacji zgodnych z wytycznymi

15 czerwca - 31 października 2013 Rejestracja on-line uczestników, opłaty

6-7 listopada 2013
Konferencja - Hotel DoubleTree by Hilton w Łodzi
MAGDALENA BANASZKIEWICZ
Instytut Studiów Regionalnych UJ

Doktor nauk humanistycznych w zakresie etnologii i antropologii kulturowej, adiunkt w Instytucie Studiów Regionalnych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej głównym obszarem zainteresowań jest antropologia podróży i turystyki. Specjalizuje się w zagadnieniach turystyki kulturowej, komunikacji międzykulturowej oraz współczesnych relacji polsko-rosyjskich. Autorka książki „Dialog międzykulturowy w turystyce. Przypadek polsko-rosyjski” (Kraków 2012), kilkunastu artykułów publikowanych w czasopismach naukowych (m.in. Folia Turistica, Turystyka kulturowa, Politeja, Studia Etnologiczne i Antropologiczne), zbiorach pokonferencyjnych, redaktor czterech publikacji zbiorowych, twórca przewodników i reportaży podróżniczych.

Ogród Doświadczeń – ogród spotkania z nauką

Celem wystąpienia jest zaprezentowanie znaczenia Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie jako ważniejszego punktu na edukacyjnej mapie miasta. Ten pierwszy sensoryczny park edukacyjny w Polsce, już w pierwszym roku funkcjonowania odwiedziło ponad 60 tys. osób. Na czym polega fenomen Ogrodu? Jak realizuje misję spotkania z nauką? Odpowiedzi na m.in. te pytania zostaną uwzględnione w ramach rozważań na temat roli edutainment w doświadczeniu turystycznym.

Organizatorzy:

 

Partnerzy:

Logo Ministerstwa Sportu i Turystyki Logo hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi Logo Polskiej Izby Turystyki Oddział w Łodzi Logo Izby Turystyki Ziemi Łódzkiej  

Patroni honorowi:

Logo Ministerstwa Sportu i
            Turystyki  Logo Polskiej Organizacji Turystycznej

Patroni
medialni: