Zgłoś uczestnictwo
Zarejestruj się

Ważne daty

do 30 czerwca 2013
Nadsyłanie propozycji tematów oraz formularzy prelegentów

11 lipca 2013

Spotkanie komisj merytorycznej - wybór prelegentów

do 20 sierpnia 2013
Nadsyłanie artykułów do publikacji zgodnych z wytycznymi

15 czerwca - 31 października 2013 Rejestracja on-line uczestników, opłaty

6-7 listopada 2013
Konferencja - Hotel DoubleTree by Hilton w Łodzi
JOANNA KUCHARSKA
Centrum Nauki Kopernik

Ukończyła stosunki międzynarodowe na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego w 2000 roku. Pracowała m.in. w Ambasadzie Republiki Korei, Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Uniwersytecie Warszawskim.
Od 2008 roku związana jest z Centruj Nauki Kopernik, najpierw w Dziale PR, gdzie zajmował się organizacją Pikniku Naukowego, rozwojem obecności Centrum w Internecie oraz redakcją strony Pikniku. Obecnie jest zatrudniona w Dziale Kas i Informacji, w którym zarządza systemem informacji i infolinią dla zwiedzających Centrum Nauki Kopernik.

"Centrum Nauki Kopernik miejscem spotkań"

Wystąpienie będzie próbą odpowiedzi na pytanie: Jakie jest miejsce nauki w szeroko pojętej kulturze? Czego oczekuje współczesny turysta przejeżdżając do dużego miasta? Dlaczego naukowe doświadczenia cieszą się taką popularnością? Co skłania zwiedzających do pokonania nierzadko setek kilometrów ale zwiedzić Centrum? Jakie są ich motywacje? Jak układa się współpraca Kopernika z biurami podróży?

Organizatorzy:

 

Partnerzy:

Logo Ministerstwa Sportu i Turystyki Logo hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi Logo Polskiej Izby Turystyki Oddział w Łodzi Logo Izby Turystyki Ziemi Łódzkiej  

Patroni honorowi:

Logo Ministerstwa Sportu i
            Turystyki  Logo Polskiej Organizacji Turystycznej

Patroni
medialni: